Social media & Adwords

Tworzymy skuteczne kampanie reklamowe, które osiągają założone cele. Zbudujemy kanały komunikacji dla Twoich klientów w serwisach: Facebook, Instagram, Linkedin.

Facebook

Instagram

Blog

Adwords

Chcesz, aby Twoja firma stała się bardziej rozpoznawalna w Twoim mieście? A może chciałbyś dotrzeć do klientów z całej Polski a także świata?


Na facebooku, Instagramie – a ostatnio również na LinkedIn spędzamy coraz więcej czasu. Dla wielu z nas to już nie tylko miejsce do okazjonalnego kontaktu ze znajomymi, lecz istotna część naszego życia – platforma do wymiany opinii, zawierania nowych i utrzymywania obecnych znajomości. Nie powinno nas więc dziwić, że firmy, którym na nas zależy starają się być blisko nas – mieć z nami kontakt na co dzień, słuchać naszego zdania, badać potrzeby i personalizować swoją ofertę.

Obecnie, budując własną markę nie możemy zapomnieć o mediach społecznościowych. Po pierwsze dlatego, że nie korzystając z nich pozostajemy poza obiegiem, świadomie rezygnujemy z najbardziej zaawansowanego i efektywnego źródła reklamy. Po drugie – w żadnym innym miejscu nie będziemy mieli tak szerokich możliwości prezentowania naszej działalności i promowania jej dla konkretnej, ściśle określonej grupy. Po trzecie – żaden inny kanał promocji nie zapewni nam bieżącego kontaktu z klientem, możliwości wchodzenia z nim w interakcję, odpowiadania na opinie – te dobre i te negatywne.

Specjaliści z agencji brandingowej Hegona pomogą Ci zbudować wizerunek profesjonalnej firmy, która wychodzi do swoich klientów, nie boi się ich słuchać i odpowiadać na ich opinię. Pomożemy Ci poprowadzić profil w mediach społecznościowych – na Facebooku, Instagramie, LinkedIn oraz innych, branżowych serwisach. Zapewnimy sprawną i skuteczną obsługę kampanii reklamowych, dzięki którym możesz pozyskać nawet kilkukrotnie więcej klientów.

Nasza firma zapewni Ci również wsparcie w zakresie spersonalizowanej reklamy AdWords. Z nami dasz się odnaleźć swoi klientom, prezentując się z najlepszej strony!