Amaro Cafe

Jeden z najlepszych przykładów naszych kompleksowych realizacji. Zawiera się w nim responsywna strona www, projekt sklepu internetowego, kompleksowy branding marki uwzględniający między innymi stworzenie wizytówek i opakowań, a także rozbudowany content marketing.

Wrocław to miasto, w którym dynamicznie rozwija się biznes – pojawia się coraz więcej korporacji, w których pracują ludzie o różnych gustach i upodobaniach. To właśnie oni są jedną z najważniejszych grup docelowych dla Amaro Cafe. Z ich powodu projektując opakowania i wizytówki postawiliśmy na minimalizm i wyrazistość. Przygotowaliśmy projekt, który jest łatwy do zapamiętania i rozpoznawalny, a jednocześnie daje szerokie możliwości do dalszej rozbudowy. W przypadku pojawienia się w ofercie nowego gatunku kawy – Amaro nie musi już projektować zupełnie nowych opakowań, lecz jedynie uzupełnić je o nową kolorystykę Dzięki temu stworzony jest spójny, a zarazem indywidualny layout pozwalający na zachowanie dotychczasowej identyfikacji nawet przy dynamicznym rozwoju.

Ta realizacja jest więc doskonałym przykładem tego, jak postrzegamy naszą pracę. Uważamy że projektowanie serwisów internetowych, a także tworzenie kompleksowego brandingu powinno uwzględniać potencjał rozwojowy i być bazą do dalszej, rynkowej ekspansji.

KlientAmaro CafeRok2018Linkamarocafe.pl

+ 150%

Zwiększony ruch
na stronie

+ 265%

Zwiększony ruch organiczny

+ 199

Więcej subskrybcji newslettera

+ 780

Więcej fanów na facebooku

Privacy Preference Center