O nas

Wieloletnie doświadczenie


Hegona została stworzona przez zespół pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem w promowaniu firm, których połączyła chęć tworzenia i firmowania produktów wysokiej jakości. Naszą ambicją jest działanie nie tylko w oparciu o utarte schematy, ale umiejętne łączenie środków przekazu i symultaniczne działanie na wielu frontach.

Dlaczego u nas?


Bo poświęcimy Ci tyle czasu, ile potrzebujesz.

Pracując nad kolejnymi zleceniami myślimy o sobie jak o potencjalnych Klientach firmy, którą reklamujemy. Proces tworzenia strategii marketingowej opieramy na wnikliwych konsultacjach z Klientem, wsłuchując się w jego wizję i wkomponowując ją w nasze pomysły. Chcemy zagwarantować naszym Klientom poczucie komfortu. Tylko kampania reklamowa, pod którą nasz Klient będzie mógł się z przekonaniem podpisać może zyskać właściwy kształt i kierunek.

Bo indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta.

W marketingu nie ma miejsca dla leniwych rozwiązań – nie istnieje jedna, unikalna strategia marketingowa, która wypromuje każdą firmę. Nie tworzymy więc marketingowych „klonów”. Zdajemy sobie sprawę, że na sukces danych działań promocyjnych składa się cały szereg czynników. Wkładamy więc ogromny wysiłek w to, by opracowana przez nas strategia marketingowa odzwierciedlała idee, jaka przyświecała tworzeniu firmy, jej dynamikę i profil, jaki pragnął nadać jej jej twórca.

Bo jesteśmy dobrzy w tym, co robimy.

Mamy dobre pomysły i umiejętności by wcielić je w życie. Hegona, opiera się o wieloletnie doświadczenie osób ją tworzących. Ludzie, którzy będą odpowiedzialni za Twoją firmę to profesjonaliści mający za sobą wiele udanych kampanii reklamowych. Nasz zespół ma doświadczenie, wiedzę oraz kompetencje, by wykreować pożądany wizerunek Twojej firmy.

Zaufali nam


Dlaczego warto się reklamować?


Bo opakowanie ma znaczenie!


To, jak zareklamujesz swoje usługi lub produkty bezpośrednio przełoży się na ilość Klientów. Bez względu na to, z jaką branżą związana jest Twoja działalność, zawsze będzie co najmniej kilka firm depczących Ci po piętach oraz kilka takich, które z różnych względów – skali działalności, nakładów finansowych – będą poza Twoim zasięgiem. Twój produkt może może być znacznie lepszy od konkurencji, może ją deklasować i … pozostać niezauważony. Żeby zainteresować Klientów treścią swojej oferty najpierw muszą zwrócić na Ciebie uwagę. Dlatego tak ważne jest wyróżnienie się. We właściwy sposób.

Znajdź pomysł na siebie.My przekształcimy go w markę.

Kochamy to co robimy...


Zależy nam tak na formie, jak i treści, którą przekazujemy. Konstruując indywidualną strategię marketingową dbamy o równowagę między nimi, by nie przytłaczając odbiorcy stworzyć spójny i wyrazisty przekaz. Chcemy w ten sposób na nowo zdefiniować model promowania produktów i usług, indywidualnie dopasowując model działania do specyfiki reklamowanej marki i stojących za nią Osób. Dlatego zamiast narzucać szablonowy plan promocji wsłuchujemy się w naszych Klientów i pomagamy im nadać kształt i kierunek ich własnej wizji.